Cześć! Pamiętacie delikatną brzoskwinię Orly, którą z bliska pokazywałam Wam tutaj? Lakier aż się prosił, aby coś na nim odbić :) Sięgnęłam po błękit od B. loves Plates B. a Blue Ocean i uważam, że był to świetny pomysł! Te dwa kolory pasują do siebie idealnie! Wzór pochodzi z płytki B. loves Plates B.07 beauty of simplicity Jak Wam się podoba?
Pozdrawiam :*









Pewnie, że się podoba :)
OdpowiedzUsuńcałkiem fajne połączenie ;)
OdpowiedzUsuńUrocza jest ta pepitka. :)
OdpowiedzUsuńPiękneeeee!!!!!!!
OdpowiedzUsuńJakie piękne połączenie!
OdpowiedzUsuńPerfekcyjnie! ;) Dawno Ciebie tutaj kochana nie było! :)
OdpowiedzUsuńPiękna kombinacja kolorów :)
OdpowiedzUsuńAle piękny kolorystyczny duet! A worek śliczny : Pięknie dopracowane mani <3
OdpowiedzUsuńNie wpadłabym na takie połączenie kolorów, ale mani wygląda świetnie :D
OdpowiedzUsuńsama słodycz♥️
OdpowiedzUsuńUrocze!
OdpowiedzUsuńpiękne połączenie ;)
OdpowiedzUsuńŚwietne połączenie kolorów! :)
OdpowiedzUsuńPiękne zestawienie kolorków :)
OdpowiedzUsuńfantastyczne !!!
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńsuper to wygląda ;)
OdpowiedzUsuńświetne paznokcie
OdpowiedzUsuńLEBOK TAH KU SIA :
OdpowiedzUsuńOBAT MIOM
OBAT ITP
OBAT RHINITIS
OBAT SINUSITIS
OBAT VAGINITIS
Super wyglądają :)
OdpowiedzUsuńhttp://najlepszesukienki.pl/c/kombinezony-damskie/
O jakie piękne kolory paznokci :)
OdpowiedzUsuńWow:)
OdpowiedzUsuńvacu warszawa
floating
OdpowiedzUsuńThank you for post & keep posting Here
OdpowiedzUsuńCheck Free Recipe Here
OdpowiedzUsuńشركة كشف تسربات المياه بالجبيل
شركة مكافحة الفئران بالنعيرية