Cześć! Pamiętacie ostatni lakier, który Wam pokazywałam? Dzisiaj będzie w nieco ożywionej wersji, w towarzystwie stempli :) Kolejny raz top coat Vinylux postanowił rozmazać mi zdobienie na niektórych paznokciach. Na żywo na szczęście nie rzucało się to za bardzo w oczy. Wzór pochodzi z części wielkiego pióra z płytki B.loves Plates B.08 feather fever. Tak prezentowała się całość:
Do tego zdobienia użyłam:
- baza Pierre Rene RegeneRation,
- Orly Up all Night,
- płytka B. lovez plates B.08 feather fever,
- stempel Jumbo,
- lakier do stempli B. loves Plates Rainy Mood,
- zdrapka,
- top coat CND Vinylux.
Pozdrawiam :*























































