Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zdobienia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zdobienia. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 16 stycznia 2017

Piórkowy element

Cześć! Pamiętacie ostatni lakier, który Wam pokazywałam? Dzisiaj będzie w nieco ożywionej wersji, w towarzystwie stempli :) Kolejny raz top coat Vinylux postanowił rozmazać mi zdobienie na niektórych paznokciach. Na żywo na szczęście nie rzucało się to za bardzo w oczy.  Wzór pochodzi z części wielkiego pióra z płytki B.loves Plates B.08 feather fever. Tak prezentowała się całość:





Do tego zdobienia użyłam:
  • baza Pierre Rene RegeneRation,
  • Orly Up all Night,
  • płytka B. lovez plates B.08 feather fever,
  • stempel Jumbo,
  • lakier do stempli B. loves Plates Rainy Mood,
  • zdrapka,
  • top coat CND Vinylux.

Pozdrawiam :*

piątek, 30 grudnia 2016

Neonowa pantera z Color Club

Cześć! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać zdobienie, które dość długo czekało na swoją publikację. Jednak lepiej późno niż wcale. Byłam bardzo zadowolona z tego zdobienia, a jego wykonanie jest całkiem proste i szybkie. Jak je wykonałam? Pomalowałam paznokcie białym lakierem, po jego wyschnięciu zrobiłam "ciapki" żółtym i pomarańczowym neonem. Zgniotłam kawałek folii spożywczej i przykładałam ją do paznokcia, aby połączyć ze sobą oba kolory. Po tej czynności pokryłam wszystko topem i odbiłam wzór z płytki, który skojarzył mi się z panterką, ale na płytce przedstawia coś innego. Tak prezentowała się całość:











Do tego zdobienia użyłam:
  • baza Pierre Rene Ideal Regeneration,
  • Sally Hansen nr 300 White on,
  • Color Club Psychedelic Scene,
  • Color Club Koo-Koo Cachoo,
  • płytka KM-03
  • czarny lakier do stempli B. Loves Plates B, a Dark Knight,
  • stempel Jumbo B.Loves Plates
  • zdrapka,
  • kawałek folii spożywczej,
  • Top Coat CND Vinylux.

Pozdrawiam :*

wtorek, 15 listopada 2016

Czas na neony!

Cześć! U niektórych za oknem jesienny krajobraz, u innych już zimowy. Ja dzisiaj chciałabym wprowadzić troszkę ciepła neonowym zdobieniem! Wszystkie paznokcie na początek były pomalowane fioletem Orly Scenic Route, następnie użyłam tasiemki chevron, która była naklejana w dowolny sposób. Sami zobaczcie co z tego wyszło :)








 Do tego zdobienia użyłam:

  • baza Pierre Rene Ideal,
  • Orly Road Trippin,
  • Orly Mayhem Mentality,
  • Orly Put the Top Down,
  • Orly Scenic Route,
  • tasiemka chevron,
  • top Coat CND Vinylux.


Pozdrawiam :*

sobota, 12 listopada 2016

Kopnięte kwadraty

Cześć! Dzisiejsze zdobienie z kopniętymi kwadratami, to sprawa wzoru z plytki B. Loves plates B.07 beauty od simplicity. Widzicie ten pięknie migoczący fiolet? To Zoya Finley, uwielbiam ten lakier od pierwszego użycia (Zu i Sylwia - jeszcze raz bardzo Wam za niego dziękuję!). Do odbicia wzoru użyłam lakieru do stempli B. Loves Plates Mysterious Fog z jesiennej kolekcji Hello, Autumn! Kolor jest bardzo ciekawy, bo raz wydaje się być szary, w innym świetle przybiera niebieskawe tony. Jak dla mnie super! Odbija się również idealnie! Zresztą będzie to widoczne na zdjęciach :) To chyba będzie mój faworyt wśród jesiennej kolekcji :)


 






 Do tego zdobienia użyłam:

Pozdrawiam :*

poniedziałek, 17 października 2016

Kolorowane stemplowanie

Cześć! Lubicie kolorowane stemple? Ja ostatnio bardzo je polubiłam. Bardzo się cieszę, że posiadam jedną z najnowszych płytek od B. loves plates B.07 beauty of simplicity, bo to właśnie na niej znajduje się sporo wzorów, które idealnie nadają się do kolorowania. Do mojej "kolorowanki" użyłam farbek akwarelowych z Lidla. Niestety pomimo dwukrotnego zabezpieczenia całości topem podczas mycia rąk w niektórych miejscach wytarła się farba, co będzie można zobaczyć na zdjęciach. Na żywo jednak nie było to tak bardzo widoczne, a całość przykuwała wzrok :)










Do tego zdobienia użyłam:


Pozdrawiam :*

niedziela, 25 września 2016

Zawijane neony

Cześć! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać zdobienie w niebiesko-różowej odsłonie. Do wykonania wzoru użyłam płytki B.03 mind blown i dwóch lakierów do stempli z kolekcji Neon Power od B. Loves Plates. Lakiery są mocno napigmentowane i idealnie się odbijały. Na kciuku widoczne będzie połączenie różu i niebieskiego, z którego wyszedł piękny fiolet :) Całość prezentowała się tak:












Do tego zdobienia użyłam:


Pozdrawiam :*