Cześć! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać neon od Orly, który pochodzi z kolekcji Melrose. W butelce wygląda właśnie tak, jak lakier, którego dawno szukałam. Czyli neonowy róż w idealnym dla mnie odcieniu. Niestety podczas malowania nieco się zdziwiłam, bo już przy wysychaniu (do lekkiej satyny) zmienia swój odcień w neonową czerwień. Nadal kolor jest ładny, ale oczekiwałabym raczej tego, co widzę w butelce :) Tak czy inaczej, jeśli lubicie neony, to ten też Wam się spodoba.
Nazwa: Orly Window Shopping.
Kolor: neonowa czerwień.
Pojemność: 18 ml.
Gdzie można kupić?: największy wybór jest na stronie Orlybeauty.
Pędzelek: długi, nieco wąski, równo przycięty. Bardzo wygodna, gumowa nakrętka.
Konsystencja: normalna
Nakładanie: bez problemu.
Krycie: dwie cienkie warstwy.
Zmywanie: bez problemu.
Inne: wysycha do delikatnej satyny, lakiery nie zawierają DBP, Toluenu oraz Formaldehydu.
Użyłam: odżywka Sally Hansen Maximum Shield, dwie warstwy Window Shopping, bez topu.
Pozdrawiam :*



























































